fbpx
Gramy w tonie

Christmas Party dla MicroStrategy Poland

Impreza świąteczna

Muzyka łagodzi obyczaje. Dlatego najlepszym sposobem na rozkręcenie każdej imprezy firmowej jest wybór dobrego DJ’a, który sprawi, że wszyscy pracownicy będą się dobrze razem bawić. Potrafimy rozkręcić imprezę, tak że jej uczestnicy nie zejdą z parkietu aż do rana!

300

gości

2

DJ & MC

1

Saksofonista

7

godzin

Przełamywanie barier

Impreza firmowa to dobry sposób na przełamanie barier, czy zapomnienie o codziennym stresie. Szczególnym rodzajem imprezy firmowej jest ta świąteczna, kiedy oprócz dobrej zabawy, pracownicy oczekują czegoś wyjątkowego. Tworzymy niezwykłą atmosferę, pełną radości, sprawiamy, że każdy poczuje magię świąt.

Muzyka na żywo

Oferujemy również występy DJ’a z muzyką na żywo. W zespole mamy gitarzystę i saksofonistkę, którzy urozmaicają przyjęcia swoimi talentami. Takie wystąpienia powodują jeszcze więcej emocji i sprawiają, że wspomnienia zostają na dłużej.

Pełna obsługa techniczna

Całość sprzętu dostarczana była przez Gramy w Tonie oraz Warsaw Wedding DJs. Użyliśmy 8 ruchomych głów ADJ Focus Spot One, 24 lamp LED PAR, 8 Sunstripów na autorskiej konstrukcji oraz 6 kolumn BOSE F1 w układzie Quatro.

  • Share: