DJ na Wesele

Gramy w Tonie

DJ NA WESELE.

Cześć! Miło Was gościć na stronie zespołu Gramy w Tonie. Jeżeli szukacie DJa na wesele – świetnie trafiliście, to właśnie nasza profesja. Gadanie i granie nie jest nam obce, robimy to już przeszło 5 lat. Możliwie na luzie, trzymając dobry styl i szukając alternatyw do stereotypów. Mamy nadzieję, że przypadniemy Wam do gustu i pomożemy uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze fajniejszym! Zapraszamy do lektury 🙂

Krystian - Gramy w Tonie

KRYSTIAN

DJ & MC

weronika-gramy-w-tonie

WIKTORIA

WOKALISTKA

Gramy_w_Tonie_Saksofon_Tomek

TOMASZ

SAKSOFONISTA

Sebastian - Gramy w Tonie

SEBASTIAN

GITARZYSTA

Kuba - Gramy w Tonie

KUBA

DJ & MC

Jeden za wszystkich?

Krystian i Kuba to trzon zespołu. Jeżeli po prostu potrzebujecie DJa na wesele, jeden z nas wystarczy. Ale często występujemy w innych konfiguracjach, na całym live act band kończąc! Interesuje Was więcej interakcji z publicznością lub B2B DJ set? Polecamy duet. Lubicie muzykę na żywo, ale nie chcecie całego zespołu? DJ i Saksofon będzie niezłym połączeniem.

DJ & MC

1 osoba – DJ i Konferansjer

2 DJs & MCs

2 osoby – duet na wesele!

DJ / MC & Instrument

2 lub 3 osoby – Live Act!

ZESPÓŁ

Wybierz nas wszystkich!

Pytacie jak wyglądają nasze występy?

Zajrzyjcie na nasz Instagram i zapisane Insta Stories.

Maestro, muzyka!

Muzyka na weselu jest ważna. I ważne jest, żeby była zgodna z Waszymi oczekiwaniami, niezależnie czy chodzi o utrzymanie danego stylu, czy po prostu granie dla gości. Musimy się rozumieć. Zobaczcie zatem czy na pewno tak jest. Poniżej znajdziecie kilka playlist z muzyką która nam w duszy gra. Oczywiście dla Was może grać nieco inna, ale nie mówcie że ma być to disco polo 🙂

Chcecie zobaczyć co inni myślą o naszej pracy?

Przeczytajcie opinie na naszym Facebook!

Sprawdź datę.

Imię (wymagane)

Adres mail (wymagane)

Skąd do nas trafiliście (wymagane)

Wiadomość


Zobaczcie czy jesteśmy dostępni w dacie Waszego przyjęcia. Pamiętajcie, aby napisać kilka słów o tym gdzie, kiedy i jak liczne odbędzie się Wasze wesele. Odwzajemnimy się ofertą i bardziej szczegółowym opisem występu.

Zanurzcie się w śpiewie Wiktorii.

Więcej znajdziecie na SoundCloud!

Hej. Nie zapomnijcie śledzić nas na naszych profilach!

Miłego dnia 🙂

Dziękujemy za lekturę i zapraszamy na kawę lub dwie. Jeżeli aktualnie nie jesteście w Warszawie, spotkajmy się na Skype, Facetime lub WhatsUp – porozmawiamy co nieco o Waszym weselu. Cześć!