fbpx

CZEŚĆ!

Miło Was gościć na stronie zespołu Gramy w Tonie. Jeżeli szukacie DJa na wesele – świetnie trafiliście, to właśnie nasza profesja. Gadanie i granie nie jest nam obce, robimy to już przeszło 5 lat. Możliwie na luzie, trzymając dobry styl i szukając alternatyw do stereotypów. Mamy nadzieję, że przypadniemy Wam do gustu i pomożemy uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze fajniejszym! Zapraszamy do lektury 🙂

Krystian - Gramy w Tonie

KRYSTIAN

DJ & MC

weronika-gramy-w-tonie

WIKTORIA

WOKALISTKA

Gramy_w_Tonie_Saksofon_Tomek

TOMASZ

SAKSOFONISTA

Sebastian - Gramy w Tonie

SEBASTIAN

GITARZYSTA

Kuba - Gramy w Tonie

KUBA

DJ & MC

Jeden za wszystkich?

Krystian i Kuba to trzon zespołu. Jeżeli po prostu potrzebujecie DJa na wesele, jeden z nas wystarczy. Ale często występujemy w innych konfiguracjach, na całym live act band kończąc! Interesuje Was więcej interakcji z publicznością lub B2B DJ set? Polecamy duet. Lubicie muzykę na żywo, ale nie chcecie całego zespołu? DJ i Saksofon będzie niezłym połączeniem.

DJ & MC

1 osoba – DJ i Konferansjer

DJ / MC & Instrument

2 lub 3 osoby – Live Act!

2 DJs & MCs

2 osoby – duet na wesele!

ZESPÓŁ

Wybierz nas wszystkich!

Chcecie zobaczyć co inni myślą o naszej pracy?

Przeczytajcie opinie na naszym Facebook!

Maestro, muzyka!

Muzyka na weselu jest ważna. I ważne jest, żeby była zgodna z Waszymi oczekiwaniami, niezależnie czy chodzi o utrzymanie danego stylu, czy po prostu granie dla gości. Musimy się rozumieć. Zobaczcie zatem czy na pewno tak jest. Poniżej znajdziecie kilka playlist z muzyką która nam w duszy gra. Oczywiście dla Was może grać nieco inna, ale nie mówcie że ma być to disco polo 🙂

Pytacie jak wyglądają nasze występy?

Zajrzyjcie na nasz Instagram i zapisane Insta Stories.

Mikrofon w dłoń!

Być może chcecie, aby DJ był tym gadającym, a nie tylko grającym 🙂 Zarówno Kuba jak i Krystian potrafią wypowiadać się publicznie z (prawie) finezją Marcina Prokopa. Jeżeli macie ochotę uraczymy Was schludnym prowadzeniem przyjęcia oraz garścią aktywności i zabaw, bliższym rozrywce intelektualnej niż barowej. Lubimy robić wszystko na luzie, aczkolwiek zawsze trzymamy fason.
Oh, and we speak English, of course.

Zanurzcie się w śpiewie Wiktorii.

Więcej znajdziecie na SoundCloud!

Hej. Nie zapomnijcie śledzić nas na naszych profilach!

Zajrzyjcie też na nasz kanał YouTube.

Sprawdź datę.

Imię (wymagane)

Adres mail (wymagane)

Skąd do nas trafiliście (wymagane)

Wiadomość


Zobaczcie czy jesteśmy dostępni w dacie Waszego przyjęcia. Pamiętajcie, aby napisać kilka słów o tym gdzie, kiedy i jak liczne odbędzie się Wasze wesele. Odwzajemnimy się ofertą i bardziej szczegółowym opisem występu.

Miłego dnia 🙂

Dziękujemy za lekturę i zapraszamy na kawę lub dwie. Jeżeli aktualnie nie jesteście w Warszawie, spotkajmy się na Skype, Facetime lub WhatsUp – porozmawiamy co nieco o Waszym weselu. Cześć!